Taca Taca Pieprzyć ale nie spieprzyć

matteo brunetti

O mnie

Matteo Brunetti – Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Finalista 6. edycji programu „Masterchef”. Autor licznych felietonów dla największych polskich wydawnictw.

Ambasador włoskiej kuchni i tradycji. W jego życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania.

Budzi go zapach kawy, uwielbia jedzenie, a moda jest dla niego świętością.

Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszy się popularnością wśród społeczności na wszystkich swoich kanałach Social Media.

Matteo jest współprowadzącym programu „Bitwa na smaki”, który emitowany jest w ramach kanału Kuchnia +, to już 3 sezon programu. To zacięty włosko-francuski pojedynek w polskiej kuchni.

Matteo Brunetti jest częstym gościem programów telewizyjnych. Gotuje w ,,Dzień Dobry TVN” oraz w ,,Pytaniu na śniadanie”. Został zaproszony do programu 4Fun TV ,,Wielka Wylewka”. Uczestniczył w produkcji TVP – ,,Europa da sie lubić – 15 lat później”.

Matteo był gościem programu „Gwiazdy prywatnie”, który emitowany jest w ramach kanału TVN Style. W programie nie tylko zobaczycie jak mieszka finalista szóstej edycji programu „MasterChef”, ale także dowiecie się co jest „świętym napojem” Włochów, poznacie historię parmezanu od rudych krów, przekonacie się jaka cukinia jest najsmaczniejsza oraz jakie są korzyści z mieszkania w niewielkim mieszkaniu.

W 2020 roku Matteo rozpoczął publikację dla ELLE MAN w wersji drukowanej. W ramach feilietonów opowiada o swoich tradycjach, dzieli się swoimi, sprawdzonymi przepisami i udziela kuchennych porad.

Matteo Brunetti doskonale porusza się w świecie social mediów. Cieszy się ogromną sympatią wśród fanów. Jest profesjonalistą jeśli chodzi o realizowane współprace z markami. Oprócz standardowych kanałów w Social Media Matteo posiada również swój kanał na YouTube. Publikuje szybkie i proste włoskie przepisy. Obok gotowania przygotowuje vlogi o swoim codziennym życiu.

TWÓJ KOSZYK 0