O MNIE

Finalista 6° edycji programu Masterchef. Włoch z urodzenia, ale z polskim, romantycznym sercem. Kucharz amator, który swoją miłość do gotowania pielęgnuje i rozwija od dziecięcych lat. Jak na prawdziwego Włocha przystało – makaron to baza wielu propozycji kulinarnych, ale jego umiejętności, wykraczają daleko poza tradycyjne smaki mieszkańców słonecznej Italii. Wielokrotnie dał temu dowód zaskakując jurorów i zaskarbiając sobie tym sympatię widzów popularnego programu. Finalnie znalazł się w najlepszej czwórce uczestników, a Australię opuszczał z tarczą, po ugotowaniu arcytrudnego dania autorstwa cenionego chefa  z Sydney – Guillaume Brahimi.

Matteo jest miłośnikiem nie tylko tradycyjnej, włoskiej kuchni. Jego pasje trudno zliczyć na palcach jednej ręki, a do każdego wyzwania podchodzi z ogromnym zapałem i perfekcjonizmem. Młody Włoch skończył ekonomię w Rzymie, jest licencjonowanym pilotem dronów, zarówno w Polsce, jak i we Włoszech (www.matthero.pro). W jego życiu nie brakuje sportu, treningów, ale też wiedzy na temat zdrowego odżywiania. W wolnych chwilach, których ma coraz mniej, podróżuje w poszukiwaniu nowych smaków, gra w gry komputerowe, a kiedyś miał nawet przygodę z grą na perkusji.

Dzięki swojej otwartości i pozytywnemu podejściu do życia cieszy się ogromną popularnością wśród internetowej społeczności. Fani uwielbiają go za niesamowite poczucie humoru, wrodzony wdzięk i niezwykły polski.