Warsztaty kulinarne

Uwielbiam dzielić się wiedzą i miłością do jedzenia, którą przekazały mi moja mama i babcia.  Czerpanie radości ze wspólnego gotowania, ale także celebrowanie posiłków w gronie znajomych to moja największa pasja.
Prowadzę warsztaty z kuchni włoskiej, ale także fusion – łączącej w sobie elementy oraz tradycję wielu krajów.  Fuzja pozornie niepasujących do siebie smaków to  misja i jednocześnie wyzwanie.

Live Cooking

Dobra zabawa, garść wiedzy o kuchni i sprawdzone triki – właśnie tak wyglądają pokazy kulinarne z moim udziałem. To skuteczne rozwiązanie,  które uatrakcyjni spotkanie, imprezę integracyjną, bankiet, konferencję czy przyjęcie weselne.

Degustacje i catering

Mój świat to także prezentacje, degustacje i catering. Zajmuję się przygotowywaniem kolacji degustacyjnych, komponowaniem  menu i wsparciem restauratorów. Zaplanuję wykwinty bankiet czy poprowadzę wykład o sposobach przygotowywania makaronu. Ile potrzeb, tyle opcji.

Działania niestandardowe

Masz inny pomysł na naszą współpracę ? Dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych, skontaktuj się ze mną. Razem na pewno coś wymyślimy!